O nákupe

Informácie o nákupe

Doručenie a vyzdvihnutie tovaru:

 1. Doručenie kuriérom

Po potvrdení o expedovaní objednávky tovar doručujeme kuriérom obvykle do 2 pracovných dní. V deň doručenia Vás bude telefonicky kontaktovať kuriér. V cene prepravy tovaru kuriérom sú zahrnuté dva pokusy o doručenie. Ak vás kuriér nezastihne na dohodnutej adrese ani na druhý krát, môže Vám byť účtovaný extra poplatok za uskladnenie tovaru.
Radi by sme Vás upozornili, že v cene dopravy nie je zahrnuté vykladanie tovaru. Pri nadrozmerných a ťažkých tovaroch Vám odporúčame zabezpečiť si pomocníka, aby Vám s vykládkou pomohol. Prosím berte na vedomie, že po expedovaní tovaru nevieme ovplyvniť dobu doručenia kuriérom.

 1. Vyzdvihnutie v predajni

Tovar si môžete vyzdvihnúť na jednej z našich piatich pobočiek. Ak bude objednávka pripravená na vyzdvihnutie, budeme Vás o tom informovať prostredníctvom emailu. Pripravený tovar Vám na našej pobočke rezervujeme po dobu 5 pracovných dní. Ak si potrebujete predĺžiť dobu rezervácie tovaru, prosím, informujte nás, v opačnom prípade bude Vaša objednávka po piatich pracovných dňoch automaticky stornovaná.
Ťažký a nadrozmerný tovar nad 50kg Vám radi pristavíme na vonkajšiu výdajnú plochu. V cene tovaru nie je zahrnuté nakladanie tovaru, preto Vám odporúčame prísť s asistenciou.

 1. Rozvoz EKOfence

Vlastný rozvoz tovaru realizujeme len vo vybraných lokalitách. V prípade záujmu o pravidelný rozvoz nášho tovaru pre Vašu firmu nás neváhajte kontaktovať.
Radi by sme Vás upozornili, že v cene rozvozu nie je zahrnuté vykladanie a manipulácia s tovarom. Pri nadrozmerných a ťažkých tovaroch Vám odporúčame zabezpečiť si pomocníka, aby Vám s vykládkou pomohol.

Viac informácií o doručení a vyzdvihnutí tovaru nájdete v našich obchodných podmienkach.

 

Spôsoby platby:

 1. Platba v hotovosti alebo kartou na predajni

Za tovar zaplatíte priamo pri pokladni na jednej z našich piatich pobočiek na Slovensku. Platbu je možné vykonať v hotovosti, alebo platobnou kartou v mene EUR.

 1. Platba dobierkou pri prevzatí zásielky

Za tovar zaplatíte kuriérovi pri doručení Vami objednanej zásielky. Dobierka sa uhrádza v hotovosti, ak nie je inak určené kuriérskou spoločnosťou.

 1. Platba bankovým prevodom

Po obdržaní a následnom spracovaní Vašej objednávky Vám emailom pošleme faktúru na úhradu. Pre identifikáciu Vašej platby, použite prosím číslo faktúry ako variabilný symbol. Faktúru uhradíte bezhotovostne – bankovým prevodom na náš účet uvedený v dokumente. Následne po pripísaní platby na náš účet Vám upresníme dátum expedície a dodania.

 1. Online platba kartou pomocou platobnej brány GP Webpay / Google pay /Apple pay

Platbu realizujete cez bezpečnú platobnú bránu GP webpay alebo pomocou mobilu - Peňaženka Google alebo Apple pay. Pred potvrdením platby máte na výber 2 možnosti:

 • Platba kartou online:
  Objednávku odošlete a budete presmerovaný na platobnú bránu GP Webpay, kde objednávku uhradíte platobnou kartou alebo pomocou 
  mobilu - Peňaženka Google, alebo Apple payTento spôsob, prosím, využite, len ak ste si istý, že objednávate správny tovar a v objednávke nepotrebujete nič meniť.
 • Platba kartou po kontrole online:
  Objednávku odošlete a my jednotlivé položky skontrolujeme a preveríme kompatibilitu dielov. Po odsúhlasení z Vašej strany Vám odošleme odkaz na platobnú bránu, kde objednávku uhradíte. Tento spôsob je dobré využiť napríklad pri objednávaní kompletného oplotenia, kde si potrebujete overiť množstvo dielov a kompatibilitu príslušenstva.

Viac informácií o platbe nájdete v našich obchodných podmienkach.
 

Označenie tovaru na e-shope:

Kompaktné balenie - EKOMPAKT:

Kompaktné balenie pre jednoduchú prepravu a montáž. Diely systému EKOMPAKT sú balené v praktických a menších baleniach. Modulárny charakter systému umožňuje jednoduchú prepravu EKOMPAKT balení (napríklad osobným autom) a ich rýchlu montáž. Spájanie jednotlivých dielov je intuitívne do takej miery, že to zvládnete sami.

 

Dostupnosť tovaru:

Tovar s popisom "Na sklade v predajni" je dostupný skladom. V zozname sú vypísané konkrétne predajne a orientačný počet kusov dostupného tovaru. Tento tovar doručujeme obvykle do 2 pracovných dní odo dňa potvrdenia o expedovaní tovaru.

Tovar s popisom "NA OBJEDNÁVKU" nie je momentálne skladom na žiadnej našej predajni. O dostupnosti tohto tovaru sa prosím informujte.

Tovar označený  LEN OSOBNÝ ODBER  nie je možné odoslať zákazníkovi na adresu doručenia. Ak je tento tovar dostupný na niektorej z našich pobočiek, je potrebné si ho osobne vyzdvihnúť. Väčšinou sa jedná o nadrozmerný alebo ťažký tovar.


Zľavy a informácie:

Tovar označený  ONLINE AKCIA  - zľava na tento tovar platí iba pri objednávke online cez e-shop s doručením kuriérom na adresu.

Tovar označený  AKCIA  - zľava na tento tovar platí pri objednávke online cez e-shop s doručením kuriérom alebo osobným odberom ako aj pre bežný predaj na predajniach.

Tovar označený  DOPREDAJ  - posledné kusy tovaru skladom.

Tovar označený  NOVINKA  - tovar z novej kolekcie.

Tovar označený  DOPRAVA ZDARMA  – pri kúpe tohto tovaru Vám nebude účtovaný poplatok za dopravu kuriérom.


Merné jednotky, množstvo:

ks - cena uvedená za 1 kus produktu.

*100 - cena uvedená za 100 kusov produktu. 

sada - cena uvedená za 1 sadu. Komponenty nie sú extra rozdelené, jedná sa o jeden produkt, ktorý sa skladá z viacerých častí. Tieto časti sú uvedené v popise produktu.

bal - cena uvedená za 1 balenie. Počet kusov v balení je uvedený v popise produktu. Ide prevažne o drobné príslušenstvo, spojovací materiál a pod.

m - cena produktu uvedená za dĺžku 1 meter. Podľa typu, skladovej dostupnosti a celkovej dĺžky základného produktu je možné objednať tovar v konkrétnej dĺžke v násobkoch jedného metra.

*5bm - cena produktu uvedená za dĺžku 5 bežných meterov. Podľa typu, skladovej dostupnosti a celkovej dĺžky základného produktu je možné objednať tovar v konkrétnej dĺžke v násobkoch piatich metrov (5m, 10m, 15m, atď). Ide len o dĺžku produktu. Ostatné parametre ostávaju nemenné.