O nákupe

Informácie o nákupe

Doručenie a vyzdvihnutie tovaru:

 1. Doručenie kuriérom

Po potvrdení o expedovaní objednávky tovar doručujeme kuriérom obvykle do 2 pracovných dní. V deň doručenia Vás bude telefonicky kontaktovať kuriér. V cene prepravy tovaru kuriérom sú zahrnuté dva pokusy o doručenie. Ak vás kuriér nezastihne na dohodnutej adrese ani na druhý krát, môže Vám byť účtovaný extra poplatok za uskladnenie tovaru.
Radi by sme Vás upozornili, že v cene dopravy nie je zahrnuté vykladanie tovaru. Pri nadrozmerných a ťažkých tovaroch Vám odporúčame zabezpečiť si pomocníka, aby Vám s vykládkou pomohol. Prosím berte na vedomie, že po expedovaní tovaru nevieme ovplyvniť dobu doručenia kuriérom.

 1. Vyzdvihnutie v predajni

Tovar si môžete vyzdvihnúť na jednej z našich piatich pobočiek. Ak bude objednávka pripravená na vyzdvihnutie, budeme Vás o tom informovať prostredníctvom emailu. Pripravený tovar Vám na našej pobočke rezervujeme po dobu 5 pracovných dní. Ak si potrebujete predĺžiť dobu rezervácie tovaru, prosím, informujte nás, v opačnom prípade bude Vaša objednávka po piatich pracovných dňoch automaticky stornovaná.
Ťažký a nadrozmerný tovar nad 50kg Vám radi pristavíme na vonkajšiu výdajnú plochu. V cene tovaru nie je zahrnuté nakladanie tovaru, preto Vám odporúčame prísť s asistenciou.

 1. Rozvoz EKOfence

Vlastný rozvoz tovaru realizujeme len vo vybraných lokalitách. V prípade záujmu o pravidelný rozvoz nášho tovaru pre Vašu firmu nás neváhajte kontaktovať.
Radi by sme Vás upozornili, že v cene rozvozu nie je zahrnuté vykladanie a manipulácia s tovarom. Pri nadrozmerných a ťažkých tovaroch Vám odporúčame zabezpečiť si pomocníka, aby Vám s vykládkou pomohol.

Viac informácií o doručení a vyzdvihnutí tovaru nájdete v našich obchodných podmienkach.

 

Spôsoby platby:

 1. Platba v hotovosti alebo kartou na predajni

Za tovar zaplatíte priamo pri pokladni na jednej z našich piatich pobočiek na Slovensku. Platbu je možné vykonať v hotovosti, alebo platobnou kartou v mene EUR.

 1. Platba dobierkou pri prevzatí zásielky

Za tovar zaplatíte kuriérovi pri doručení Vami objednanej zásielky. Dobierka sa uhrádza v hotovosti, ak nie je inak určené kuriérskou spoločnosťou.

 1. Platba bankovým prevodom

Po obdržaní a následnom spracovaní Vašej objednávky Vám emailom pošleme faktúru na úhradu. Pre identifikáciu Vašej platby, použite prosím číslo faktúry ako variabilný symbol. Faktúru uhradíte bezhotovostne – bankovým prevodom na náš účet uvedený v dokumente. Následne po pripísaní platby na náš účet Vám upresníme dátum expedície a dodania.

 1. Online platba kartou pomocou platobnej brány GP Webpay / Google pay /Apple pay

Platbu realizujete cez bezpečnú platobnú bránu GP webpay alebo pomocou mobilu - Peňaženka Google alebo Apple pay. Pred potvrdením platby máte na výber 2 možnosti:

 • Platba kartou online:
  Objednávku odošlete a budete presmerovaný na platobnú bránu GP Webpay, kde objednávku uhradíte platobnou kartou alebo pomocou 
  mobilu - Peňaženka Google, alebo Apple payTento spôsob, prosím, využite, len ak ste si istý, že objednávate správny tovar a v objednávke nepotrebujete nič meniť.
 • Platba kartou - chcem poradiť s objednávkou:
  Objednávku odošlete a my Vás budeme kontaktovať ešte pred platbou. Po následnom odsúhlasení objednávky Vám odošleme odkaz na bezpečnú platobnú bránu GP webpay. Tento spôsob je dobré využiť ak potrebujete poradiť, skontrolovať či doplniť položky alebo overiť správnosť komponentov. Napríklad pri objednávaní kompletného oplotenia, kde si potrebujete overiť množstvo dielov a kompatibilitu príslušenstva.

Viac informácií o platbe nájdete v našich obchodných podmienkach.
 

Označenie tovaru na e-shope:

Kompaktné balenie - EKOMPAKT:

Kompaktné balenie pre jednoduchú prepravu a montáž. Diely systému EKOMPAKT sú balené v praktických a menších baleniach. Modulárny charakter systému umožňuje jednoduchú prepravu EKOMPAKT balení (napríklad osobným autom) a ich rýchlu montáž. Spájanie jednotlivých dielov je intuitívne do takej miery, že to zvládnete sami.

 

Dostupnosť tovaru:

Tovar s popisom "Na sklade v predajni" je dostupný skladom. V zozname sú vypísané konkrétne predajne a orientačný počet kusov dostupného tovaru. Tento tovar doručujeme obvykle do 2 pracovných dní odo dňa potvrdenia o expedovaní tovaru.

Tovar s popisom "NA OBJEDNÁVKU" nie je momentálne skladom na žiadnej našej predajni. O dostupnosti tohto tovaru sa prosím informujte.

Tovar označený  LEN OSOBNÝ ODBER  nie je možné odoslať zákazníkovi na adresu doručenia. Ak je tento tovar dostupný na niektorej z našich pobočiek, je potrebné si ho osobne vyzdvihnúť. Väčšinou sa jedná o nadrozmerný alebo ťažký tovar.


Zľavy a informácie:

Tovar označený  ONLINE AKCIA  - zľava na tento tovar platí iba pri objednávke online cez e-shop s doručením kuriérom na adresu.

Tovar označený  AKCIA  - zľava na tento tovar platí pri objednávke online cez e-shop s doručením kuriérom alebo osobným odberom ako aj pre bežný predaj na predajniach.

Tovar označený  DOPREDAJ  - posledné kusy tovaru skladom.

Tovar označený  NOVINKA  - tovar z novej kolekcie.

Tovar označený  DOPRAVA ZDARMA  – pri kúpe tohto tovaru Vám nebude účtovaný poplatok za dopravu kuriérom.


Merné jednotky, množstvo:

ks - cena uvedená za 1 kus produktu.

*100 - cena uvedená za 100 kusov produktu. 

sada - cena uvedená za 1 sadu. Komponenty nie sú extra rozdelené, jedná sa o jeden produkt, ktorý sa skladá z viacerých častí. Tieto časti sú uvedené v popise produktu.

bal - cena uvedená za 1 balenie. Počet kusov v balení je uvedený v popise produktu. Ide prevažne o drobné príslušenstvo, spojovací materiál a pod.

m - cena produktu uvedená za dĺžku 1 meter. Podľa typu, skladovej dostupnosti a celkovej dĺžky základného produktu je možné objednať tovar v konkrétnej dĺžke v násobkoch jedného metra.

*5bm - cena produktu uvedená za dĺžku 5 bežných meterov. Podľa typu, skladovej dostupnosti a celkovej dĺžky základného produktu je možné objednať tovar v konkrétnej dĺžke v násobkoch piatich metrov (5m, 10m, 15m, atď). Ide len o dĺžku produktu. Ostatné parametre ostávaju nemenné.