Práve prebieha údržba stránky, za prípadné komplikácie sa ospravedlňujeme. V prípade potreby nás kontaktujte telefonicky na čísle +421 918 746 517 

alebo e-mailom na shop@ekofence.sk . Ďakujeme za pochopenie

Vitajte na našom blogu!

V tejto časti nášho e-shopu nájdete inšpirácie, návody, technické riešenia a rôzne užitočné informácie pre zariadenie interiéru či úpravu exteriéru. Na ďalší článok sa môžete tešiť už teraz.

Publikované: 18.02.2019

Nechce sa Vám robiť výkopy a betónovať základy pre stĺpiky? Nemusíte. Plotové základy totiž nemusia byť z betónu. So zemnými skrutkami to ide bez kopania, behania s fúrikom, miešania betónu a čakania na jeho vytvrdnutie. Vitajte vo svete modernej stavby plotov!

Publikované: 20.12.2018

Ak sa rozhodnete pre hliníkové oplotenie, máte vyhraté. Dlhovekosť materiálu, nenáročná údržba a menšie požiadavky na ostatné komponenty tvoria výborný pomer kvality a ceny hliníkového oplotenia.

Publikované: 03.12.2018

Industriálny nábytok a štýl bývania s ním spojený si získava na Slovensku a v Čechách čoraz viac fanúšikov. Zvonové závesné svietidlá, nábytok z paliet, jednoduchej regály namiesto obývacích stien či tehly namiesto hladkých stierok... Práve s týmito prvkami nábytku sa v industriálnych bytových objektoch stretnete najčastejšie.