Doba vybavenia objednávok sa kvôli situácii s COVID-19 môže predĺžiť. Ďakujeme za pochopenie.

Predajňa v Nitre je dočasne zatvorená. Ďalšie aktuálne informácie ohľadom fungovania našich prevádzok nájdete na tomto odkaze.

×
0905 521 085; 0905 368 143  (prac. dni: 7:30 - 16)

Vitajte na našom blogu!

V tejto časti nášho e-shopu nájdete inšpirácie, návody, technické riešenia a rôzne užitočné informácie pre zariadenie interiéru či úpravu exteriéru. Na ďalší článok sa môžete tešiť už teraz.

Publikované: 22.02.2021

V tejto minisérii sa zameriame na povrchové úpravy kovových konštrukcií. A prečo je povrchová úprava vôbec dôležitá? Preto, aby ste nemuseli tráviť svoje dovolenky natieraním plotov a brán.

Dnes sa teda zameriame na žiarový zinok.

Publikované: 05.02.2021

Ešte pred tým, než sa pustíte do realizácie vášho oplotenia svojpomocne, je dobré dať na radu odborníkov a tým predísť zbytočným chybám pri montáži.

V tomto článku sa s Vami chceme podeliť o skúsenosti, ktoré sme nadobudli počas desaťročí pri plánovaní stavebných prác a montovaní plotových systémov. Veríme, že Vám budú naše rady nápomocné.

Publikované: 10.09.2019

Chcete si oplotiť pozemok, no neviete si vybrať ten najvhodnejší plot pre Vás?
Častá dilema manželov je na svete, ak príde na výber oplotenia. Okrem širokej ponuky na trhu vstupuje do rozhodovania aj vlastný vkus a predstava o tom, ako by mal „náš“ plot vyzerať. V tomto blogu sa zameriavame na to, kde a kedy použiť ktorý typ oplotenia.

Publikované: 25.07.2019

Pre lepšiu orientáciu pri výbere oplotenia prinášame článok o štyroch základných typoch oplotenia dostupných na našom trhu. 

Publikované: 18.02.2019

Nechce sa Vám robiť výkopy a betónovať základy pre stĺpiky? Nemusíte. Plotové základy totiž nemusia byť z betónu. So zemnými skrutkami to ide bez kopania, behania s fúrikom, miešania betónu a čakania na jeho vytvrdnutie. Vitajte vo svete modernej stavby plotov!

Publikované: 20.12.2018

Ak sa rozhodnete pre hliníkové oplotenie, máte vyhraté. Dlhovekosť materiálu, nenáročná údržba a nižšie požiadavky na ostatné komponenty tvoria výborný pomer kvality a ceny hliníkového oplotenia.

Publikované: 03.12.2018

Industriálny nábytok a štýl bývania s ním spojený si získava na Slovensku a v Čechách čoraz viac fanúšikov. Zvonové závesné svietidlá, nábytok z paliet, jednoduchej regály namiesto obývacích stien či tehly namiesto hladkých stierok... Práve s týmito prvkami nábytku sa v industriálnych bytových objektoch stretnete najčastejšie.